facebook 100x100

youtube 100x100

twitch 100x100

twitter icon 100x100

steam

 

 

O GUILD-HALL.CZJak vznikl Guild-Hall.CZ

Partnerské webyHeroesZone.CZ - představení

Guild-Hall Stream

HeroesZone.CZ - představení

Představujeme Vám nového partnera! HEROESZONE.CZ přináší pravidelné informace o nově připravované Blizzard hře Heroes of the Storm. V následujícím článku se dozvíte více o našich nových spolupracovnících. V budoucnu se pak jistě můžete těšit na společně organizované akce.

 

 

HeroesZone.cz

HeroesZone.cz - vše o hře Heroes of the Storm

Kdo jsme

Jsme tým fanoušků, kteří stejně jako vy chtějí hrát novou MOBA hru od Blizzard Entertainment - Heroes of the Storm, která se v mnohém liší od klasických her tohoto žánru jako je Dota 2 nebo League of Legends. Jsme součástí komunity a zajímáme se o herní možnosti, strategie, typy hrdinů a vůbec chceme posbírat a sdílet s vámi co nejvíce dostupných novinek. Najdete nás na všech moderních sociálních sítích – Facebook, Twitter či Google Plus.

Naším cílem je přinášet kvalitní různorodé informace a vybudovat silnou aktivní komunitu hráčů. Abychom toho docílili, budujeme moderní dobře vypadající stránku, která komunitě poskytne veškeré potřebné funkce. Vývoj stránek bude pokračovat stejně jako naše snaha vytvářet nejlepší obsah. Navštivte naše stránky www.HeroesZone.cz

Co plánujeme

Máme ambiciózní plány ohledně HeroesZone.cz – chceme vytvořit místo, kde se bude sdružovat česká a slovenská komunita a veškeré dostupné informace o hře Heroes of the Storm. Ačkoli už nyní vychází několik článků týdně, plánujeme ještě mnohem více:

  • chceme rozšířit obsah HeroesZone.cz, abyste našli na stránkách jasné a užitečné informace
  • plánujeme vytvářet návody a strategie, které budou z této informační databáze vycházet

 

Můžete toho v budoucnu od HeroesZone.cz hodně očekávat, protože hra je ve stádiu alfa verze a informace a novinky budou neustále na web přibývat. Nezastavíme se a budeme užitečnou stránkou, která se bude moci opřít o svou zdravou komunitu.

Ačkoli je hra zatím před beta testováním, HeroesZone.cz přináší dostatek informací a funguje tak dobře, že jsme se rozhodli povědomí o stránce šířit mezi komunitu. Až bude v budoucnu přibývat informací, budeme co nejrychleji vše zveřejňovat a nejen to, plánujeme i vlastní články, návody a strategie. V současnosti je na stránkách mnoho aktuálního obsahu a bude ho jen přibývat.

Přidejte se

Náš tým čeká mnoho práce, než vyjde beta verze Heroes of the Storm. Pomozte nám s vývojem webu a začleňte se tak do nově vznikající komunity! Jsme rádi za každou zpětnou vazbu a neváhejte nás oslovit.

Těšíme se na budoucnost

SC2 facebook komunita

Heroes of the Storm Facebook komunita

Hearthstone Facebook komunita

PLAYZONE.CZ

PLAYZONE.CZHerní portál PLAYzone.cz byl spuštěn 9. září 2009 jako pokračovatel serveru United-Games.cz. V současnosti navštíví zpravodajský portál PLAYzone.cz měsíčně více než 350 tisíc čtenářů. Číst dál...

ESL

ESLESL je jedním z největších provozovatelů turnajů a profesionálních lig. Především v Evropě se těší velké oblibě. Na těchto stránkách si po vytvoření účtu můžete okamžitě začít domlouvat zápasy, zůčastňovat se lig a turnajů. Číst dál...

Team Speak 3 server

Team Speak 3Team Speak 3 server připravený pro použití. Celkem 500 slotů je k dispozici na GUILD-HALL.CZ serveru. Číst dál...