facebook 100x100

youtube 100x100

twitch 100x100

twitter icon 100x100

steam

 

 

O GUILD-HALL.CZJak vznikl Guild-Hall.CZ

MédiaGuild-Hall týmyGUILD-HALL týmAlien Nest SC2 liga - rozřazení Guild-Hall týmu

Guild-Hall Stream

Alien Nest SC2 liga - rozřazení Guild-Hall týmu

Alien Nest Starcraft 2 liga již klepe na dveře. Registrace do této ligy jsou uzavřeny a členové Guild-Hall týmu budou reprezentovat v několika ligách. Pojďme se teď podívat jak se rozřadili skupiny a divize a s kým budeme hrát naše první zápasy.

MASTER LIGA:

Jetiným zástupcem v master lize je náš zerg RichaRdus. V master lize jsou celkem 3 divize. RichaRdus bude hrát v první divizi společně s hráči: eSuba.Veriol, Selecta 44444, nEph.Blob, Shadye, eSuba.Miken, eSuba.Keiras, eSuba.Freizy.

První zápas by se měl odehrát 5.5 eSuba.Veriol vs. RichaRdus.

DIAMOND LIGA:

V diamond lize máme nejvíce zástupců. 

V divizi 1 hraje: Bartheez a Dera. Dera se utká v prvním zápase proti w3cB.Kenzanovi. Bartheez bude hrát proti cactusovi.

V divizi 2 hraje: AmmonRa a Jayba. AmmonRa bude svůj první zápas hrát proti Tadesyxovi a Jayba odehraje svůj první zápas proti gulannovi.

PLATINUM LIGA:

V platinové lize bude hrát Aragiel v divizi 1 a Dragnor v divizi 2. Aragiel odehraje svůj první zápas proti hráči FizboCZ a Dragnor proti LarvaKDY.

SC2 facebook komunita

Heroes of the Storm Facebook komunita

Hearthstone Facebook komunita

PLAYZONE.CZ

PLAYZONE.CZHerní portál PLAYzone.cz byl spuštěn 9. září 2009 jako pokračovatel serveru United-Games.cz. V současnosti navštíví zpravodajský portál PLAYzone.cz měsíčně více než 350 tisíc čtenářů. Číst dál...

ESL

ESLESL je jedním z největších provozovatelů turnajů a profesionálních lig. Především v Evropě se těší velké oblibě. Na těchto stránkách si po vytvoření účtu můžete okamžitě začít domlouvat zápasy, zůčastňovat se lig a turnajů. Číst dál...

Team Speak 3 server

Team Speak 3Team Speak 3 server připravený pro použití. Celkem 500 slotů je k dispozici na GUILD-HALL.CZ serveru. Číst dál...