facebook 100x100

youtube 100x100

twitch 100x100

twitter icon 100x100

steam

 

 

O GUILD-HALL.CZJak vznikl Guild-Hall.CZ

MédiaGuild-Hall týmyGUILD-HALL týmAlien Nest SC2 liga - rozřazení Guild-Hall týmu

Guild-Hall Stream

Alien Nest SC2 liga - rozřazení Guild-Hall týmu

Alien Nest Starcraft 2 liga již klepe na dveře. Registrace do této ligy jsou uzavřeny a členové Guild-Hall týmu budou reprezentovat v několika ligách. Pojďme se teď podívat jak se rozřadili skupiny a divize a s kým budeme hrát naše první zápasy.

MASTER LIGA:

Jetiným zástupcem v master lize je náš zerg RichaRdus. V master lize jsou celkem 3 divize. RichaRdus bude hrát v první divizi společně s hráči: eSuba.Veriol, Selecta 44444, nEph.Blob, Shadye, eSuba.Miken, eSuba.Keiras, eSuba.Freizy.

První zápas by se měl odehrát 5.5 eSuba.Veriol vs. RichaRdus.

DIAMOND LIGA:

V diamond lize máme nejvíce zástupců. 

V divizi 1 hraje: Bartheez a Dera. Dera se utká v prvním zápase proti w3cB.Kenzanovi. Bartheez bude hrát proti cactusovi.

V divizi 2 hraje: AmmonRa a Jayba. AmmonRa bude svůj první zápas hrát proti Tadesyxovi a Jayba odehraje svůj první zápas proti gulannovi.

PLATINUM LIGA:

V platinové lize bude hrát Aragiel v divizi 1 a Dragnor v divizi 2. Aragiel odehraje svůj první zápas proti hráči FizboCZ a Dragnor proti LarvaKDY.

Neregistrovaní uživatelé nemohou postovat komentáře.

Hearthstone Facebook komunita

Heroes of the Storm Facebook komunita

SC2 facebook komunita

PLAYZONE.CZ

PLAYZONE.CZHerní portál PLAYzone.cz byl spuštěn 9. září 2009 jako pokračovatel serveru United-Games.cz. V současnosti navštíví zpravodajský portál PLAYzone.cz měsíčně více než 350 tisíc čtenářů. Číst dál...

ESL

ESLESL je jedním z největších provozovatelů turnajů a profesionálních lig. Především v Evropě se těší velké oblibě. Na těchto stránkách si po vytvoření účtu můžete okamžitě začít domlouvat zápasy, zůčastňovat se lig a turnajů. Číst dál...

Team Speak 3 server

Team Speak 3Team Speak 3 server připravený pro použití. Celkem 500 slotů je k dispozici na GUILD-HALL.CZ serveru. Číst dál...