facebook 100x100

youtube 100x100

twitch 100x100

twitter icon 100x100

steam

 

 

O GUILD-HALL.CZJak vznikl Guild-Hall.CZ

MédiaGuild-Hall týmyGUILD-HALL týmGuild-Hall.CZ SC2 report 21.3.2014

Guild-Hall Stream

Guild-Hall.CZ SC2 report 21.3.2014

Po delší odmlce jsme tu opět s naším pravidelně neprevidelným Guild-Hall Starcraft 2 reportem. Náš reprezentační SC2 tým se stále posouvá dopředu a musím říct, jsem náležitě hrdý na to že jsme už posunuli všechny hráče z gold lig a tak aktuálně nejnižší ligová umístění našich hráčů jsou platiny. No ale abych nespoiloval příliš. Vezmeme to jako vždy postupně.

TÝMOVÝ ROSTER:

Jako vždy první je třeba zmínit se o aktuálním obsazení týmu. Jak bývá zvykem vždy se dějou nějaké ty menší nebo i větší změny. Největší změnou v tomto směru je bezesporu odchod Deacona. Po dlouhém období depresí už jej hra nebavila takovým stylem jaký očekával. Deacon byl velmi kvalitním hráčem a tak nás jeho odchod přirozeně mrzi. GL v dalších hrách Deacone.

Další tentokráte pozitivní změnou je přijetí nového člena do našeho týmu. Dera je velmi nadějným Zergským hráčem. Jeho RTS historie spadá do Starcraft Brood Waru a i přesto že v SC2 HOTS toho zatím příliš neodehrál tak výsledky se očekávají nadmíru velké. Koneckonců už teď je diamantová liga. Tímto tedy Deru vítám u nás v týmu !

No a abychom splnili všechny formality tak se ještě podíváme na celkovou soupisku a aktuální ligové umístění.

 • RichaRdus - stále master Zerg. Po úspěšné maturitě se opět může naplno pustit do útoku na TOP příčky master ladderu.
 • KortyOP - náš malý rager :) se již propracoval do masteru a kupodivu zatím ligu neleavnul. Naopak v poslední době se mu velmi daří.
 • Merneron - si drží svou diamantovou pozici. Aktuálně potřebuje zlepšit své PvZ.
 • AmmonRa - se taktéž drží na své diamantové pozici.
 • Dera - jak jsem již zmínil, náš nový člen a aktuálně diamantový Zerg.
 • Nudla - se v poslední době do toho trochu více obul a vypadá to že chce brzy útočit na master pozici. 
 • Jayba - si stále drží svou stabilní diamantovou pozici. 
 • Gonki - k nám nastoupil jako gold hráč a během pár týdnů se prokousal velmi rychle k diamondu. Přirozený talent :) Tak snad se brzy uklidní všechny RL starosti a bude moct zase naplno hrát.
 • Kreig - celkem nedávno povýšil do platiny. Gratulujeme. Jen tak dál.
 • Dragnor - si drží svou platinovou pozici a pracuje na TOP 8 umístění.
 • Aragiel - se taktéž udržuje na platinové pozici.

Celkem tedy náš tým má 11 aktivních hráčů a 1 neaktivního (Pišta). Z těchto 11 aktivních máme 4x Zerga, 3x Terrana a 4x Protosse. Perfektně poskládaný tým musím říct :).

Turnaje a ESL ladder:

Na ESL all-kill ladderu jsme odehráli tyto zápasy:

Bohužel stále máme více proher než výher takže naše pozice na ESL ladderu je stále velmi nízko. Některé z těchto zápasů najdete na našem youtube.

Mimo ESL jsme ještě odehráli jeden přátelský CW proti We Wanna Win B týmu. Byl to opravdu pěknej CW takže pokud to někdo neviděl, stačí opět zajít na youtube.

Za zmínku v turnajích rozhodně stojí i včerejší Kortyho pěkné hry na KOTH turnaji. V úvodním winners bracketu se mu podařilo porazit terrana esuba.Next a to 2:0 a následně uhrát mapu proti grandmasterovi UniQFazerovi. 

KATOWICE 2014:

Aby toho nebylo málo tak Aragiel a Dragnor se vydali do Katowic na Intel Extreme Masters turnaj. Bylo to opravdu super a celková atmosféra je téměř nepopsatelná. Celý popis tohoto zážitku si můžete přečíst v extra článku.

SC2 facebook komunita

Heroes of the Storm Facebook komunita

Hearthstone Facebook komunita

PLAYZONE.CZ

PLAYZONE.CZHerní portál PLAYzone.cz byl spuštěn 9. září 2009 jako pokračovatel serveru United-Games.cz. V současnosti navštíví zpravodajský portál PLAYzone.cz měsíčně více než 350 tisíc čtenářů. Číst dál...

ESL

ESLESL je jedním z největších provozovatelů turnajů a profesionálních lig. Především v Evropě se těší velké oblibě. Na těchto stránkách si po vytvoření účtu můžete okamžitě začít domlouvat zápasy, zůčastňovat se lig a turnajů. Číst dál...

Team Speak 3 server

Team Speak 3Team Speak 3 server připravený pro použití. Celkem 500 slotů je k dispozici na GUILD-HALL.CZ serveru. Číst dál...