facebook 100x100

youtube 100x100

twitch 100x100

twitter icon 100x100

steam

 

 

O GUILD-HALL.CZJak vznikl Guild-Hall.CZ

MédiaGuild-Hall týmyGUILD-HALL týmGuild-Hall.CZ SC2 report 21.3.2014

Guild-Hall Stream

Guild-Hall.CZ SC2 report 21.3.2014

Po delší odmlce jsme tu opět s naším pravidelně neprevidelným Guild-Hall Starcraft 2 reportem. Náš reprezentační SC2 tým se stále posouvá dopředu a musím říct, jsem náležitě hrdý na to že jsme už posunuli všechny hráče z gold lig a tak aktuálně nejnižší ligová umístění našich hráčů jsou platiny. No ale abych nespoiloval příliš. Vezmeme to jako vždy postupně.

TÝMOVÝ ROSTER:

Jako vždy první je třeba zmínit se o aktuálním obsazení týmu. Jak bývá zvykem vždy se dějou nějaké ty menší nebo i větší změny. Největší změnou v tomto směru je bezesporu odchod Deacona. Po dlouhém období depresí už jej hra nebavila takovým stylem jaký očekával. Deacon byl velmi kvalitním hráčem a tak nás jeho odchod přirozeně mrzi. GL v dalších hrách Deacone.

Další tentokráte pozitivní změnou je přijetí nového člena do našeho týmu. Dera je velmi nadějným Zergským hráčem. Jeho RTS historie spadá do Starcraft Brood Waru a i přesto že v SC2 HOTS toho zatím příliš neodehrál tak výsledky se očekávají nadmíru velké. Koneckonců už teď je diamantová liga. Tímto tedy Deru vítám u nás v týmu !

No a abychom splnili všechny formality tak se ještě podíváme na celkovou soupisku a aktuální ligové umístění.

 • RichaRdus - stále master Zerg. Po úspěšné maturitě se opět může naplno pustit do útoku na TOP příčky master ladderu.
 • KortyOP - náš malý rager :) se již propracoval do masteru a kupodivu zatím ligu neleavnul. Naopak v poslední době se mu velmi daří.
 • Merneron - si drží svou diamantovou pozici. Aktuálně potřebuje zlepšit své PvZ.
 • AmmonRa - se taktéž drží na své diamantové pozici.
 • Dera - jak jsem již zmínil, náš nový člen a aktuálně diamantový Zerg.
 • Nudla - se v poslední době do toho trochu více obul a vypadá to že chce brzy útočit na master pozici. 
 • Jayba - si stále drží svou stabilní diamantovou pozici. 
 • Gonki - k nám nastoupil jako gold hráč a během pár týdnů se prokousal velmi rychle k diamondu. Přirozený talent :) Tak snad se brzy uklidní všechny RL starosti a bude moct zase naplno hrát.
 • Kreig - celkem nedávno povýšil do platiny. Gratulujeme. Jen tak dál.
 • Dragnor - si drží svou platinovou pozici a pracuje na TOP 8 umístění.
 • Aragiel - se taktéž udržuje na platinové pozici.

Celkem tedy náš tým má 11 aktivních hráčů a 1 neaktivního (Pišta). Z těchto 11 aktivních máme 4x Zerga, 3x Terrana a 4x Protosse. Perfektně poskládaný tým musím říct :).

Turnaje a ESL ladder:

Na ESL all-kill ladderu jsme odehráli tyto zápasy:

Bohužel stále máme více proher než výher takže naše pozice na ESL ladderu je stále velmi nízko. Některé z těchto zápasů najdete na našem youtube.

Mimo ESL jsme ještě odehráli jeden přátelský CW proti We Wanna Win B týmu. Byl to opravdu pěknej CW takže pokud to někdo neviděl, stačí opět zajít na youtube.

Za zmínku v turnajích rozhodně stojí i včerejší Kortyho pěkné hry na KOTH turnaji. V úvodním winners bracketu se mu podařilo porazit terrana esuba.Next a to 2:0 a následně uhrát mapu proti grandmasterovi UniQFazerovi. 

KATOWICE 2014:

Aby toho nebylo málo tak Aragiel a Dragnor se vydali do Katowic na Intel Extreme Masters turnaj. Bylo to opravdu super a celková atmosféra je téměř nepopsatelná. Celý popis tohoto zážitku si můžete přečíst v extra článku.

Neregistrovaní uživatelé nemohou postovat komentáře.

Hearthstone Facebook komunita

Heroes of the Storm Facebook komunita

SC2 facebook komunita

PLAYZONE.CZ

PLAYZONE.CZHerní portál PLAYzone.cz byl spuštěn 9. září 2009 jako pokračovatel serveru United-Games.cz. V současnosti navštíví zpravodajský portál PLAYzone.cz měsíčně více než 350 tisíc čtenářů. Číst dál...

ESL

ESLESL je jedním z největších provozovatelů turnajů a profesionálních lig. Především v Evropě se těší velké oblibě. Na těchto stránkách si po vytvoření účtu můžete okamžitě začít domlouvat zápasy, zůčastňovat se lig a turnajů. Číst dál...

Team Speak 3 server

Team Speak 3Team Speak 3 server připravený pro použití. Celkem 500 slotů je k dispozici na GUILD-HALL.CZ serveru. Číst dál...