facebook 100x100

youtube 100x100

twitch 100x100

twitter icon 100x100

steam

 

 

O GUILD-HALL.CZJak vznikl Guild-Hall.CZ

League of LegendsLeague of Legends a Guild-Hall.cz

League of Legends a Guild-Hall.cz

Na Guild-Hall.cz přichází nová sekce. Jedná se o jednu z nejhranějších eSport her – League of Legends. Co to vlastně League of Legends (LoL) je a co vám na GH přineseme? To si ve zkratce shrneme v tomto článku.

 

 

Co je League of Legends?

League of Legends (LoL) je soutěžní online hra s rychlým spádem, která kombinuje rychlost a intenzitu RTS s prvky RPG. Dva týmy mocných šampiónů, každý s unikátním vzhledem a herním stylem v přímém souboji napříč početnými bojišti a herními módy. Se stále se rozšiřujícím seznamem hrdinů, častými aktualizacemi a úspěšnou turnajovou scénou nabízí (LoL) nekonečně opakovatelný zážitek pro všechny hráče.

HRAJ ZDARMA

whatislol-introPřipoj se do Ligy

Stáhni League of Legends a připoj se mezi desítky miliónů hrajících.

Bitva “muž proti muži“

Spojte strategické myšlení, bleskové reflexy a koordinovanou týmovou hru k rozdrcení svých nepřátel v jak malých potyčkách tak v intenzivních bitvách 5v5.

Strategicky taktizující a rozvíjející

S pravidelnými aktualizacemi hratelnosti, četným počtem map a herních módů a nově vstupujících hrdinů do Ligy. Jediným omezením k úspěchu je vaše vlastní vynalézavost.

Hrajte každý po svém

Ať už si užíváte hru proti botům nebo bojujete o postavení v systému lig. (LoL) má rychlou rozpoznávací technologii k nalezení sobě rovných skupin hráčů.

LoL opening picBojujte se ctí

Hrajte čestně a obdržte speciální pochvalu od svých spoluhráčů za vaše sportovní chování.

Zažijte eSport

Jako světově největší aktivní soutěžní scéna se (LoL) účastní četných celosvětových turnajů, zahrnující i prestižní řadu Šampionátů, kde placení profesionálové hrají o miliony.

Největší světová online herní komunita

Zapojte se do největší online herní komunity: najděte přátele, vytvořte týmy a bojujte s desítkami miliónů oponentů z různých zemí po celém světě. Poté si můžete vyměňovat a pilovat strategie na redditu, YouTube a fórech.

Guild-Hall a League of Legends

Původní účel vzniku Guild-Hallu byl přinášet čerstvé novinky o PvP scéně ve hře Guild Wars 2. Od té doby se toho hodně změnilo a web prošel pár změnami. Jednou a tou nejpodstatnější bylo rozšíření záběru na více her v rámci eSportu. Proto si od léta můžete přečíst novinky o jedné z nejhranější eSport hře – Starcraft 2. Nyní ke hrám Guild Wars 2 a Starcraft 2 přidáváme další - League of Legends. LoL si za poslední roky vybudoval silnou pozici na profesionální scéně. Budeme se vám snažit přinášet novinky o této scéně a hře samotné. A do budoucna? Kdo ví, co si pro vás ještě připravíme.

Články, které budou vycházet:

  • Novinky - zde budou vycházet všechny novinky týkající se eSportu a hry samotné
  • Patch Notes - v Patch Notes najdete změny na live serveru, ale i shrnutí, co se děje na public betě serveru
  • Free rotation - zde vám vždy včas oznámíme volné hrdiny na další týden
  • Sales - tady se dovíte o nadcházejících slevách
  • Week Recap - ve Week Recapu, vám shrneme, co se stalo uplynulý týden v e-sportu
  • Week Showcase - do Week Showcace se můžete zapojit i vy, zde vám každý týden představíme práci komunity, jako např. písničky, fanarty, cosplaye atd.

GHTým

Dále, abychom udrželi tradici, tak i v League of Legends je založen tým Guild-Hallu. Tým se teprve rozjíždí a primárně je zaměřen na pohodové hraní, ale chuť vítězit je silná. Tak uvidíme, kam až se dostane, držíme palce.

Doufáme, že se sekci a League of Legends bude dařit a touto restrukturalizací  Guild-Hall, s širším záběrem na eSport obecně, se kolem ní utvoří komunita pohodových hráčů. Tak co, přidáš se?

Neregistrovaní uživatelé nemohou postovat komentáře.

SC2 facebook komunita

Heroes of the Storm Facebook komunita

X-Zone nabídka:

PLAYZONE.CZ

PLAYZONE.CZHerní portál PLAYzone.cz byl spuštěn 9. září 2009 jako pokračovatel serveru United-Games.cz. V současnosti navštíví zpravodajský portál PLAYzone.cz měsíčně více než 350 tisíc čtenářů. Číst dál...

ESL

ESLESL je jedním z největších provozovatelů turnajů a profesionálních lig. Především v Evropě se těší velké oblibě. Na těchto stránkách si po vytvoření účtu můžete okamžitě začít domlouvat zápasy, zůčastňovat se lig a turnajů. Číst dál...

Team Speak 3 server

Team Speak 3Team Speak 3 server připravený pro použití. Celkem 500 slotů je k dispozici na GUILD-HALL.CZ serveru.Číst dál...