facebook 100x100

youtube 100x100

twitch 100x100

twitter icon 100x100

steam

 

 

O GUILD-HALL.CZJak vznikl Guild-Hall.CZ

League of LegendsLeague of Legends a Guild-Hall.cz

Guild-Hall Stream

League of Legends a Guild-Hall.cz

Na Guild-Hall.cz přichází nová sekce. Jedná se o jednu z nejhranějších eSport her – League of Legends. Co to vlastně League of Legends (LoL) je a co vám na GH přineseme? To si ve zkratce shrneme v tomto článku.

 

 

Co je League of Legends?

League of Legends (LoL) je soutěžní online hra s rychlým spádem, která kombinuje rychlost a intenzitu RTS s prvky RPG. Dva týmy mocných šampiónů, každý s unikátním vzhledem a herním stylem v přímém souboji napříč početnými bojišti a herními módy. Se stále se rozšiřujícím seznamem hrdinů, častými aktualizacemi a úspěšnou turnajovou scénou nabízí (LoL) nekonečně opakovatelný zážitek pro všechny hráče.

HRAJ ZDARMA

whatislol-introPřipoj se do Ligy

Stáhni League of Legends a připoj se mezi desítky miliónů hrajících.

Bitva “muž proti muži“

Spojte strategické myšlení, bleskové reflexy a koordinovanou týmovou hru k rozdrcení svých nepřátel v jak malých potyčkách tak v intenzivních bitvách 5v5.

Strategicky taktizující a rozvíjející

S pravidelnými aktualizacemi hratelnosti, četným počtem map a herních módů a nově vstupujících hrdinů do Ligy. Jediným omezením k úspěchu je vaše vlastní vynalézavost.

Hrajte každý po svém

Ať už si užíváte hru proti botům nebo bojujete o postavení v systému lig. (LoL) má rychlou rozpoznávací technologii k nalezení sobě rovných skupin hráčů.

LoL opening picBojujte se ctí

Hrajte čestně a obdržte speciální pochvalu od svých spoluhráčů za vaše sportovní chování.

Zažijte eSport

Jako světově největší aktivní soutěžní scéna se (LoL) účastní četných celosvětových turnajů, zahrnující i prestižní řadu Šampionátů, kde placení profesionálové hrají o miliony.

Největší světová online herní komunita

Zapojte se do největší online herní komunity: najděte přátele, vytvořte týmy a bojujte s desítkami miliónů oponentů z různých zemí po celém světě. Poté si můžete vyměňovat a pilovat strategie na redditu, YouTube a fórech.

Guild-Hall a League of Legends

Původní účel vzniku Guild-Hallu byl přinášet čerstvé novinky o PvP scéně ve hře Guild Wars 2. Od té doby se toho hodně změnilo a web prošel pár změnami. Jednou a tou nejpodstatnější bylo rozšíření záběru na více her v rámci eSportu. Proto si od léta můžete přečíst novinky o jedné z nejhranější eSport hře – Starcraft 2. Nyní ke hrám Guild Wars 2 a Starcraft 2 přidáváme další - League of Legends. LoL si za poslední roky vybudoval silnou pozici na profesionální scéně. Budeme se vám snažit přinášet novinky o této scéně a hře samotné. A do budoucna? Kdo ví, co si pro vás ještě připravíme.

Články, které budou vycházet:

  • Novinky - zde budou vycházet všechny novinky týkající se eSportu a hry samotné
  • Patch Notes - v Patch Notes najdete změny na live serveru, ale i shrnutí, co se děje na public betě serveru
  • Free rotation - zde vám vždy včas oznámíme volné hrdiny na další týden
  • Sales - tady se dovíte o nadcházejících slevách
  • Week Recap - ve Week Recapu, vám shrneme, co se stalo uplynulý týden v e-sportu
  • Week Showcase - do Week Showcace se můžete zapojit i vy, zde vám každý týden představíme práci komunity, jako např. písničky, fanarty, cosplaye atd.

GHTým

Dále, abychom udrželi tradici, tak i v League of Legends je založen tým Guild-Hallu. Tým se teprve rozjíždí a primárně je zaměřen na pohodové hraní, ale chuť vítězit je silná. Tak uvidíme, kam až se dostane, držíme palce.

Doufáme, že se sekci a League of Legends bude dařit a touto restrukturalizací  Guild-Hall, s širším záběrem na eSport obecně, se kolem ní utvoří komunita pohodových hráčů. Tak co, přidáš se?

SC2 facebook komunita

Heroes of the Storm Facebook komunita

Hearthstone Facebook komunita

PLAYZONE.CZ

PLAYZONE.CZHerní portál PLAYzone.cz byl spuštěn 9. září 2009 jako pokračovatel serveru United-Games.cz. V současnosti navštíví zpravodajský portál PLAYzone.cz měsíčně více než 350 tisíc čtenářů. Číst dál...

ESL

ESLESL je jedním z největších provozovatelů turnajů a profesionálních lig. Především v Evropě se těší velké oblibě. Na těchto stránkách si po vytvoření účtu můžete okamžitě začít domlouvat zápasy, zůčastňovat se lig a turnajů. Číst dál...

Team Speak 3 server

Team Speak 3Team Speak 3 server připravený pro použití. Celkem 500 slotů je k dispozici na GUILD-HALL.CZ serveru. Číst dál...